Forbidden to Remember, Terrified to Forget (1)

29. ledna 2010 v 20:58 | Alciellë |  Forbidden to Remember, Terrified to Forget
"Zakázané vzpomínat, děsivé zapomenout." - 1. díl
komix
Ahoj, všechny vás zdravím, jsem Ilona Nová a právě házím zamilovaný pohled na mého prince, střed mého vesmíru. Je mi necelých sedmnáct let a studuji uměleckou školu. Teď mě však omluvte ...
Ilona odběhla za svým klukem, kterého tolik milovala. Robert ji něžně objal a do polibku vložil všechny emoce, hlavně lásku, kterou cítil. Šeptali si navzájem sladká slovíčka do oušek a nevnímali svět kolem sebe. Jejich vřelý a tolik nádherný polibek přerušilo usilovné zvonění Robertova mobilu.
Aby mu nepřipadala jako vtěrka, nebo přímo stíhačka, odešla pár kroků od něho a opřela se o zeď. Nechala svou tvář laskat sluníčkem. Své ruce si položila na svůj přívěsek, který se houpal na stříbrném řetízku a který dostala právě od Roberta k jejich prvnímu výročí.
Po dobu, co Robert s někým hovořil a házel nepatrně očka po Iloně se znepokujícím pohledem, hrála si s přívěskem. Natáčela ho různě na prst a zase nechala sklouznout. Když jí to přestávalo bavit, pustila ho a jen tak opřená o stěnu se zamilovaným pohledem si prohlížela právě svého prince.
Když Robert zaklapl svůj mobil, přistoupil k Iloně a políbil ji. Vložil do toho všechny své emoce, které právě teď cítil. Snažil se tím polibkem říct, co cítí k ní a proč to tak je. Když polibek ukončil, se smutným výrazem pohlédl na Ilonu, uchopil její ruce do svých a vydechl:

,,Ilčo, já .. Rozcházím se s tebou, mám holku, kterou miluju a je vážně bezva.''

Tím Iloně skončil její šťastný svět a rázem se potopila do černočerné tmy, kdy nebyla schopná přemýšlet. Chcete vědět, co tedy udělala? Tak já vám to tedy povím, poslala ho do háje s tím vším, co někdy od něj dostala.

Musím podotknout, že to Robertovi vyrazilo dech a s trpícím pohledem odjel.

Nejdříve tolik trpěla, že většinou vysedávala venku na lavičce, doufala, že všechno byl jen zlý sen. Pak se přikloňovala k tomu, že všechno je její vina. Neměla ho nechat jít. Své upravované dlouhé nehty zaryla do kůže a s nima jezdila nahoru a dolů. Trápila se a to dost, že přešla i k sebepoškozování (pokud se tomu tak dá říct v našem případě).
Jediné, co si nechala, byl přívěsek od něho. Jeho jméno už nedokázala ani vyslovit. Snažila se zapomenout, i když to šlo těžce. S nadějí při zvuku auta zvedla hlavu a pak jí zase nechala klesnout. Její slzy plné bolesti si brodily cestu přes celou tvář. Nechala je klidně téct. Byla jako slepá, jako němá. Jako tělo bez duše.
Její srdce volalo svého majitele. Rozum však hlas svého srdce zahánělo jak se dalo. Kdo tuto dívku poznal, věděl, že se s ní něco stalo, že už to není ta šťastná dívka jako bývala. A Robert? Kdoví, kde je mu konec. Můžu jen říct, že ví, co dělá.
O pár dní se alespoň trochu vrátila do normálu, ale ne natolik, aby ve škole byla na předních příčkách, aby trávila večery s partou venku. Většinu času ležela s tajným deníkem na podlaze a zapisovala své pocity, jak moc ji chybí.


A jak to dopadlo? To ví jen ona a on, nakonec i já .. Můžu jen říct, že si prošla těžkým obdobím ..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Skullka Skullka | E-mail | Web | 29. ledna 2010 v 21:35 | Reagovat

Joooooooo dalšííííí protože to vypadá že to ještě bude drsný!!!! :)

2 Katy-Sbéčko Katy-Sbéčko | Web | 30. ledna 2010 v 15:16 | Reagovat

Skvělý

3 Gabča Gabča | Web | 30. ledna 2010 v 19:13 | Reagovat

Moc se ti to povedlo.. Líbí se mi to.. Jsem zvědavá, jak to dopadne..xoP
A chudák Ilona.. Je mi jí líto.. Nejdřív jí políbí, a pak ji jen tak odkopne.. Je to fakt hnusný.. Ještě, to co řekl.. To tomu opravdu dodalo korunu.. Já bych mu jednu vrazila..xDxD Asi to moc prožívám.. Klasika..xDxD
A byla bych pro, aby jsi přidala další díl.. Určitě si to přečtu..xo)

4 Krysteena Krysteena | 2. dubna 2010 v 22:41 | Reagovat

wau další komix, už teď se mi líbí...vím, vím mám trochu skluz, ale to ještě dneska doženu :)

5 Domi Domi | Web | 17. prosince 2011 v 12:44 | Reagovat

Krásnej komix...určitě budu pokračovat ve čtení...ten kluk je fakt hajzl =/ Ještě jak jí to hnusně řekl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama