Forbidden to Remember, Terrified to Forget (6)

20. května 2010 v 17:04 | Alciellë |  Forbidden to Remember, Terrified to Forget
minikomix
Forbidden to remember, terrified to forget! - 6. díl

Zakázané vzpomínat, děsivé zapomenout!

komix
Do domu vběhl černý obrovský pes. Alespoň Iloně se tak zdál.

,,Tys mě ale viděsil! To se nedělá!'' snažila se mu naznačit, aby to víckrát nedělal.

Pak si teprve uvědomila, že zakřičela dost hlasitě. Otočila se na otce, aby se ujistila, že ho její křik nevzbudil.

Pak se zase otočila zpátky k psovi. Nejdříve mu opatrně nastavila ruku, aby si ji mohl pomaloučku očichat a aby se jí nebál. Poté ho jemně pohladila po hlavičce dolů.

,,Máš tak krásný a hustý kožíšek. Ale tady zůstat nemůžeš, kdo by se o tebe staral? Zítra odjíždím pryč a s sebou tě asi vzít nemůžu, i když .. '' přestala k němu hovořit a zauvažovala nad možností, že si s sebou odveze nového přítele, psího přítele. Bude její oporou.

,,Ne fakt to nejde, akorát bys mě zdržoval, mrzí mě to.Přespat tu sice můžeš, ale až tě vykoupu, určitě máš jako každý jiný pes blechy a všelijakou jinou havěť,'' zamračila se na něj.

,,Zatím ale budeš venku, alespoň do zítřka, otec nesnáší psy a jiná zvířata.Mrzí mě to, tak běž,'' odstrkovala ho nechtěně ze dveří před jejich domek.

Jakmile zavřela dveře, otočila se a mířila k ledničce, kde se skoro nic nenacházelo. Bylo jí jasné, že bude muset ráno sjet nejdříve na nákup. Pak si všimla zbytku syrového vepřového masa. Nakrájela ho a hodila na pánvičku. Opekla ho a nechala vychladnout. Pak ho přinesla svému novému kamarádovi.
komix
Umyla pánvičku a další použité nádobí a zamířila do pokoje se sbalit na zítřejší den. Na podlahu vyházela všemožné oblečení, které měla ve skříni. Od mikin, svetrů, až po spodní prádlo. Poté vytáhla další potřebné věci a vyskládala je vedle hromady oblečení. Na zemi leželo hned pět knížek, několik CDéček, bačkory, deštník, hygiena s kosmetikou, nabíječka atd. ...

Ilona si sedla to svého bordelu a přitáhla si k sobě cestovní tašku. Nejdříve začala skládat to, o čem přemýšlela, zda-li vůbec použije. Tedy teplejší verzi oblečení a knížky. Navrch dala mapu, foťák, lehčí oblečení a bačkory. Do bočních přihrádek uložila šampon, sprcháč a kosmetiku, mobil, nabíječku, doklady a peníze, které byly v peněžence.
komix
Pak se ale stalo něco, co byste určitě nečekali. Ilona vyházela všechni věci zpátky na podlahu.

,,Asi bych přece jen mohla jet k babče.To prostředí mě vždycky umělo vyléčit, ať už šlo o cokoliv.Tak proč to nezkusit teď?'' povídala si pro sebe mezi čtyřmi stěnami.

Z oblečení vybrala pár kousků, který jakž takž se hodí na statek. Převážně tedy brala tepláky a trička na domácí nošení. Jen pro případ nouze si zabalila jedny rifle, jednu sukni, svetřík a 3/4kalhoty do lepší společnosti. Ale věděla, že to nebude nutné. Potom popadla opět své knížky, foťák, kosmetiku s hygienou, bačkory s deštníkem, nabíječku a notebook a zabalila to. Byla připravená jet.
komix
Ráno Ilona vstala brzy ráno a zamířila rovnou do koupelny, kde se zamkla. Svlékla ze sebe své pyžamo a stoupla si do sprchového koutu. Spustila proud kapiček, které dopadaly na její tělo. Její tělo se uvolnilo a dostalo správnou barvu. Natáhla ruku po svém oblíbeném šamponu, trochu si ho vymáčkla na dlaň a poté si pořádně umyla své vlasy. Pak spláchla vlasy a nanesla kondicionér pro lesk svých vlasů a snadné rozčesávání. Mezitím si namydlila tělo sprchovým kokosovým gelem a vše nakonec smyla.

Zabalila se do osušky a stoupla si před zrcadlo, kde si na obličej nanesla výživný krém. Všimla si, že se jí na obličeji objevují pihy. Chvilku je pozorovala a poté si vyčistila zuby.Na řadu přišly vlasy, které vyfénovala svým starším fénem. Nakonec odběhla do pokoje, kde se postavila před skříň a hledala vhodné oblečení.

Dlouho se jí prohrabovala, než vytáhla tmavé delší modré tričko s krátkými rukávy, k tomu bílé síťkované šaty na ramínka a žluté legíny, ke kterým zvolila modré baleríny.

Když už byla s oblečením hotová, vrátila se zase do koupelny, kde se rozmýšlela nad účesem.Nakonec je sepla do drdolu a po stranách nechala volné prameny, které jemně natupírovala.

Nalíčila svůj obličej - tedy nanesla černé linky a své řasy pročísla svou černou mascarou. Byla se svým dílem spokojená a zašklebila se tak na svůj odraz.Všemu dodala korunu, když si nasadila bílý čepec, který ladil s jejími šaty.

Odtrhla se od zrcadla a zamířila do obýváku, chtěla pokračovat dál, ale otec ji zastavil.
komix
,,Kam tak spěcháš, Ilčo?'' optal se jí otec.

,,No přece k babičce, nepamatuješ si snad na to, že jsi mi to přikázal?''

,,Pamatuju, ale přemýšlel jsem o tom, dám ti ještě jednu šanci,'' vysypal na ní.

,,Jak ještě jednu šanci? Já tam opravdu chci jet, přemýšlela jsem o tom a usoudila, že to bude správná volba. Už jsem sbalená,'' odmítala zůstat Ilona.

,,Dobře, když tam tolik chceš jet, pojedeš příště, ale teď tě doma potřebuju, ať se ti to líbí, nebo ne,'' nepřipouštěl námitky.
,,A to jako proč?Bojíš se snad, že bych utekla?'' rozčílila se Ilona a dávala to znát.

,,To doufám ne, ale dům potřebuje opravit a co víc, nový nábytek. Všechno chce zrekonstruovat.Byl bych rád, kdybys mi pomohla, sám to nezvládnu a na nějaké služby nejsou peníze,'' upřel na ni svůj štěněčí pohled.

,,No .. Já nevím .. '' pokrčila rameny.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------DISKUZE:

1.) Co říkáte Iloně a jejímu rozhodnutí?
2.) Nechá se přemluvit a zůstane? Nebo odjete?
3.) Co vymyslí Ilona? A co říkáte jejímu otci? 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erunis Erunis | Web | 22. května 2010 v 17:17 | Reagovat

Uff..=D Já to dočetla.. A teď je mi líto, že jsem to tak rychle schlamstla.. A všechno najednou..=( Co jen budu dělat??=O
1) Její rozhodnutí je zajímavé.. Sama nevím, jak bych se na jejím místě zachovala..=)
2) Netuším.. Abych pravdu řekla, tak fakt netuším.. Já osobně bych jela k tý babče..=D=D Ale jak se rozhodne Ilča? To je mi záhadou..=P
3) Podle toho, jak její táta vypadá, tak mi přijde, jako by to byl její kluk..=D=D A ne jako její taťka..=D=D Vypadá totiž mladě, když nemá vousy..=D=D Ale to si zřejmě slyšet nechtěla..=D=D Dobře, mlčím..=D Působí na mě jako přesýpací hodiny.. Jednou že někam pojede, potom že zase ne..=P No.. Nevím nevím.. Ty zase určo něco vymyslíš.. Viď??=*

2 mil01 mil01 | Web | 12. srpna 2010 v 22:16 | Reagovat

Tak tem zvrat že pojede k babičce mě trochu překvapila ale tam zas možná čeká nějakej hezkej kluk, hmm. Jsem zvěědavá jak to bude dál...
Krásně to píšeš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama