Alciellë píše komixy..

10. října 2010 v 21:32 | Alciellë

oO Forbidden to remember, terrified to forget! Oo


Ilona hoří láskou k Robertovi, avšak jednoho dne všechno končí a i on, princ jejího srdce, odjíždí pryč. Život k ní však byl nemilosrdný než ke komukoli jinému. Iloná má dvě možnosti, vzdát se, nebo jít vstříc nástrahám, které jí připravil život.
oO No tears anymore! Oo


Nicol se stěhuje se svou matkou do nového městečka, avšak nedobrovolně. Přichází tak o své přátelé, o svého přítelé, o svůj rodný kraj. Jako nováček to ve městě nemá lehký a ostatní jí to neusnadňují. Svůj veškerý volný čas tráví jako "zpěvačka". Jednoho dne však narazí na něco (někoho), kdo ovlivní a změní její život. Bude i nadále zpívat? Na koho narazí? Co se stalo?

Ve známém městečku Krasohlídkov se vyhlásilo pátrání. Rozjelo se sem hned několik desítek detektivů, aby nalezly ztracenou manželku, milovanou matku Bellu Gothovou. Mezi nimi byla i slečna Nicol Rose, úspěšná mezinárodní detektivka. Najde však naší Bellu Gothovou? Kam ji zavedou stopy? Jsou podezřelé sestry Calienvovy, nebo Don Juan? Sledujte pátrání na vlastní pěst slečny Nicol Rose.

- Dokončený komix -

Kristýna Mokrá je typ šedé myšky, které se v životě příliš nedaří, pokud se to netýká školy. Sourozenecké neshody, o klucích nemůže být řeč... Ze všech stran slýchává jediné - Věř si! - dokáže to však? Dokáže se postavit realitě čelem, vyhrát vnitřní boj? Dokáže vstát a postavit se na vlastní nohy, splnit si své sny?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 LucC_ LucC_ | Web | 13. února 2011 v 11:09 | Reagovat

Zajímavé komixy =)...nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama