Leden 2011

Mobilní příspěvek (fotka) - nehty

30. ledna 2011 v 15:39 | Alciellë |  Fotografie
Nehty
Další fotka pořízená mobilem, den netuším, zhruba před týdnem, dvěma... Fotka je trochu více upravená...  Na prsty se nedívejte, vím, že je mám trochu křivý =D. Jinak tohle byla má snaha nalakovat si nehty jiným způsobem, než to lakuju. Bohužel pro to nemám trpělivost a kreativitu a tak vidíte, jak to dopadlo - žádná sláva. Po názoru mé mamky jsem je zase odlakovala. Můžete vidět, že na jednom prstu, možná na více, se mi černé "hvězdičky" rozmazaly... No nic, hold pro to nejsem.... Jsem zvědavá na váš názor ;). 

Fotografie na téma psi - Asta

29. ledna 2011 v 15:30 | Alciellë |  Fotografie
Mobilní příspěvky na cestách, aneb když se jde na procházku s fenkami :).
Asta

Asťule (Asta, jak chcete) je fenka mé sestřenice. Jak můžete vidět, je to kolie, ale nádherná... Zrovna na téhle fotografii mi zapózovala jako modelka. Fotka je pořízena v srpnu 2010 v parku.


No tears anymore! - 12. díl

29. ledna 2011 v 9:32 | Alciellë |  No tears anymore
komix

No tears anymore! - 12. díl

V dnešním díle se dozvíte, o jakou párty se jedná, kterou Nicol zameškala. Ještě příští díl bude o těch dvou a oslavě, dalších dnech a pak už by se to mělo rozjet na jiné vlně ;).


Nová blogová éra tohoto blogu?

27. ledna 2011 v 17:58 | Alciellë
obrázek
Čao přátelé,

vůbec mě nepřekvapily ohlasy u předešlého článku, kde jsem psala o svém odchodu z blogu. Bohužel Vám musím oznámit, že se mě tak snadno nezbavíte. Článek jste špatně pochopili. JV předešlých článcích jsem se o tom zmínila, že na vás chystám něco, co bude později vysvětleno, ale předtím jsem zvědavá na vaše ohlasy. Docela jsem se na to těšila. Protože víte co? Já si z vás tak trochu udělala srandu, i když ne úmyslně. Přišlo to jako nečekané krupobití... Neberte to jako podraz, ale jako menší zpestření tohoto blogu a teď to očekávané vysvětlení mého činu.

Přivítejte novou blogerku tohoto blogu - novou Alciellë (proto ta blogová rozlučka, stará Alciellë zmizela), a s ní nová blogová éra, která se s postupem času rozjedou. Už mám rozvrženo, jak to bude fungovat a co tu bude. Jsem z toho všeho nadšená, i když teď mám "osobní problémy", jestli to tak nazvat. Takže se to pozdrží. Jedna věc se stihla změnit - design. Tenhle se tu zdrží již nějaký čas, protože se mi líbí. Vlastně je to tak nějak spojený se mnou. Ale o tom nebudu psát. Nechci, nemůžu.... 

Stále to nechápete? Blogová rozlučka byla se starou Alciellë - dívkou, která většinu času strávila u knížek, notebooku, minimum přátel, tichá myška. Nyní však na její funkci přichází nová Alciellë - společenská, miluje noční život, má skvělé přátelé,... Upozorňuji vás, že s novou Al přichází i jiné způsoby vyjadřování - více upřímnosti, možná i sprostá slova, apod....

Těšíte se? Já určitě ano. Jen doufám, že to alespoň někdo ocení. Tak s chutí do práce! ;)

PS: Jestli chcete vědět něco o Alciellë, klikněte na celý článek - je to téma mimo mísu :-P.Blogová rozlučka aneb rozloučení s pozůstalou...

22. ledna 2011 v 10:54 | Alciellë
The Sims 2Pokojem prázdným prochází stín, tiše ze dveří míří, já kráčím s ním...


Vážení přátelé, milí blogeři,

sešli jsme se tu, abychom se rozloučili s pozůstalou (nyní přítomnou) Alciellë. S elfkou, jež měla velké poslání. Oznámit Vám velice významnou, ale přesto důležitou zprávu o jejím selhání. Zklamala nejen sebe, ale i vás, návštěvníky tohoto blogu. Nyní se s ní rozloučíme s klidem, mírem a láskou, neboť ona s ní tvořila, ač to třeba není znát. Nadešel čas, aby se s námi již zmiňovaná Alciellë rozloučila a řekla svá poslední slova na cestě, kde ji čekají jiná důležitá poslání její rasy.


Drazí, převelice drazí, přátelé, už

se smutkem na duši Vám oznamuju, že odcházím ze své funkce, na kterou jsem se dostala neznámým způsobem. Byla a jsem ráda, že jsem byla tou blogerkou a tvořila si svůj vlastní svět. Jenže některé sny dlouho nevydrží a nadejde čas, kdy Vám dojde, že některá vaše rozhodnutí a sny byly zcela zbytečné, nebo vy jste se k tomu nepostavili tak, jak jste si představovali. Rozmýšlela jsem se už dlouho, co s osudem blogu a jsem rozhodnuta. Bohužel... Nebo snad bohudík? Každopádně jsem chtěla podotknout, že jsem to chtěla udělat už dávno, měla jsem napsaný článek na A4 (Blogová rozlučka), ale bohužel jsem o článek přišla a teď se mi to nechce vymýšlet. Promiňte, já dál nemůžu.... Doufám, že alespoň někdo si na mě vzpomene v dobrém... ;). Goodbye my friends!


Toužím zapomenout, zapomenout, toužím volně zas dýchat a zbavit se pout...


Je mi líto, ale pozůstala nemá už co podotknout, a tak to beru do svých rukou já. Alciellë mě poprosila, abychom to tu dlouho neprodlužovali, neboť by si své rozhodnutí mohla rozmyslet a to ona nechce - je si jistá. Alciellë už na blogu funguje několik let - dříve na blogu: aknel15.blog.cz, kde zveřejňovala všechno možný po komixy až její deníček - jejího rozhodnutí smazat blog lituje dodnes, později fungovala na blogu princess15.blog.cz (nejsem si jistá názvem, už je to nějakou dobu), kde zveřejňovala články pro dívky, jako je kosmetika, účesy, tance, apod. Jako nakonec fungovala i na gossiptwilight.blog.cz, kde psala již o zmiňovaném Stmívání a dalších věcech, které se toho týkaly.  Nyní skončila na tomhle blogu, který jde z kopce, stále něco se buduje, později maže, že tu není kloudně nic, než-li její zbytečné vykecávání do větru, do vrby... A proto vzpomeňme na její předchozí úspěchy, jako ukončený jediný komix Zmizení Belly Gothové, který měl snad i úspěch.


S dívenkou slábne a menší se zdá, najednou cítím, že jsem to zas já...


Na závěr bych chtěla podotknout za Alciellë, která přímo teď zuří, že se určitě na vaše blogy bude chodit dívat i nadále, občas připíše svůj názor v podobě komentáře, pokud ji článek zaujme. Pozor však, Alciellë se změnila a už není tou hodnou myškou, ale nyní je z ní i drzá, ostrá osůbka, co miluje noční život. Toť  poslední slovesa na závěr.

Mám vás ráda, lidi, děkuji vám, že jsem tu mohla publikovat své články ;). Moc si toho vážím, stejně tak vašich názorů. Snad se někdy někde potkáme.


Loučí se s vámi AlciellëPrůzkum názorů ohledně blogu

13. ledna 2011 v 16:23 | Alciellë
obrázek

Drazí přátelé
(doufám, že Vás oslovení nepobuřuje, když máme společného koníčka, jako je blog.cz), rozhodla jsem se, že si trochu urovnám myšlenky a hlavně názor na blog, porovnám, co tu chci mít, co ne... Při té příležitosti mě napadlo, že udělám menší průzkum, jaký máte názor na blog.cz, jeho funkce, čtenáře, ale i ostatní blogery, veřejný deníček - v jaké míře, apod... Průzkum bude ve formě otázek, k tomu připíšu své poznámky. Budu Vám velice vděčná, kdybyste si na tom dali záležet a odpověděli na všechno popravdě. Prosím, aspoň pro tentokrát obětujte chvilku na jeden komentář. Mě zajímají Vaše názory na blogový virtuální svět. Děkuji moc. Tak se do toho dáme! ;))

No tears anymore! - 11. díl

10. ledna 2011 v 20:20 | Alciellë |  No tears anymore
komix

No tears anymore! - 11. díl

Co měl Tadeáš za lubem? Kam Tadeáš odešel? O čem Nicol neměla tušení?
To se dozvíte v dnešním díle...