No tears anymore! - 11. díl

10. ledna 2011 v 20:20 | Alciellë |  No tears anymore
komix

No tears anymore! - 11. díl

Co měl Tadeáš za lubem? Kam Tadeáš odešel? O čem Nicol neměla tušení?
To se dozvíte v dnešním díle...


komix

komix
Lehce mě objal a svým obličejem se skláněl blíže k mému. Po setkání našich rtů mě pomaloučku něžně políbil. Jak dlouho jsme asi tak stáli? Těžko říct... S ním nikdy nevnímám čas ani dění kolem sebe. Lehce jsem zvedla pravou nohu nahoru, jako to bylo ve filmu Deník princezny. I když mi to tenkrát přišlo směšný a ptala jsem se na to jako malá své mamky, teď mi to přišlo docela přirozený. Říkala jsem tomu projev pravé lásky.

komix

Na mobilu mu hrála písnička The time of my life z filmu Hříšný tanec. Tak přece to myslel vážně! Jen co se rozezněla hudba, přestal mě líbat, pustil jednu mou ruku a druhou stále držel. Náhle mě jakoby rozvázal, jako když se vám jojo sveze po provázku dolů a následně nahoru. Jednodušše řečeno udělala jsem otočku kolem své osy, tedy jeho ruky. Při otočce jsem mírně zavlnila bokami a hlavu jsem natočila směrem k němu a usmála jsem se na něj. Měla jsem na tváři blažený výraz.

komix
Hudba se linula kolem nás a my vnímali dotyky toho druhého. Trénovali jsme naučenou Tedovou choreografii, kterou se kdysi dříve učil na nějaké vystoupení. Co to bylo za vystoupení, k tomu jsme se už nedostali. Ke konci písničky se se mnou sklonil k zemi. Nečekala jsem, takže jsem byla zaskočená. Tadeáš chtěl zřejmě proniknout do mých rtů, a tak jsem rty mírně pootevřela a nechala naše jazyky hrát spletitý tanec. Líbali jsme se dost odvážně, což jsem zaznamenala jako pokrok našeho vztahu. Uvědomila jsem si, že za tu chvilku ho miluji až moc. Odtrhli jsme se od sebe až v tu chvíli, když nám docházel dech. Usmíval se na mě a já se jen smála a smála, protože jsem byla šťastná.

komix

Tadeáš měl zřejmě dobrou náladu a rád mě provokoval, a tak nebylo divu, co měl v plánu. Jak mě tak jeho ruce objaly kolem pasu, opřená jsem byla zády o jeho hrudník (tělo), překvapilo mě, co udělal. Začal mě lechtat. Tak, že jsem se neudržela na nohách a i s ním jsem se svalila na trávník. Už od přírody jsem byla lechtivá, ale tohle byl od něj podraz. Kdo to měl tušit? Objímal mě tak pevně, že jsem si myslela, že rozjímá a užívá si naší blízkosti a on přitom na mě takhle.

Chtěla jsem mu to lechtání oplatit, ale vůbec nebyl lechtivý. Přitulila jsem se k němu blíže, Ted mě jednou rukou objal a pozorovali jsme oblohu. Bylo jasno, ani jeden mráček na obloze. Chtěla jsem se Tadeáše na něco zeptat, ale romantickou chvilku ve vzájemném objetí přerušil jeho mobil. Ach, ti oblíbenci...

komix
Po zavěšení hovoru, při kterém se ošíval, promluvil: "Mrzí mě to, ale budu muset jít. Uvidíme se večer?" Nemohla jsem se zbavit dojmu, že mi něco tají. I přesto, že mi to bylo líto a na druhou stranu mě to i štvalo, řekla jsem mu opak: "Jen jdi, já mám stejně ještě něco na práci. Tak večer, Tede, už se nemůžu dočkat..." a políbila jsem ho na jeho sladké rty. Tadeáš mi pomohl vstát a pak odešel. Dívala jsem se na jeho vzdalující se záda. Když už jsem ho nezahlédla, zašla jsem se do domu převléct do něčeho sportovního a jít si zaběhat, přitom vyvenčit malého Mauglího.

komix

Po příchodu domů mě zastihla Ilona, která se vracela z večerního rande s Robertem. "Ahoj Nicol, cože nejsi na té párty s Tedem?" Udiveně jsem se na ní dívala, jako bych ji viděla poprvý v životě. Párty? "Na jaké párty, Ilčo?" Ani jsem překvapenou nemusela hrát, já jsem překvapená opravdu byla...


O jakou párty se jedná? Co podnikne Nicol? A co Tadeáš?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erunis Erunis | Web | 13. ledna 2011 v 9:20 | Reagovat

Ehm.. Tak jo! Jsem v háji (slušněji řečeno). Absolutně nevím, co bych mohla napsat a co si vlastně myslím.=D
Začátek byl krásný, jednoduše krásný. Perfektní tanec, romantické líbání, vtipné lechtání. A pak vyrukuješ s tak dramatický a hlavně useknutým (že?) koncem. A já jsem  v loji. Nemám vůbec tušení, proč to Tadeáš udělal. Že by se za ní styděl? Nebo má snad holek víc? A nebo že by to mělo být nějaké překvápko pro Nicol? No, jak říkám, jsem v loji!=D
Ali, napsala jsi to úžasně. Nemám slov! (tvoje oblíbená fráze a sem se teď skvěle hodí..=D)

2 Lowiska Lowiska | Web | 13. ledna 2011 v 17:15 | Reagovat

Ani já nějak nevím, co napsat. určitě to neodbydu jedním nebo dvěma slovy, jako by to většina udělala (pokud by to vůbec udělala). Známe takové, že? ;)
Ach ta lááska, ten tanec, ta romantika, to všechno. Pak najednou tohle?! To jako myslíš vážně s takovým koncem? :D:D No, uvidíme, snad se pokračování brzy dočkáme.
P.S.: Napsala jsi to skvěle:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama