Únor 2011

Zápisník Myšky: Nucené focení

28. února 2011 v 20:05 | Alciellë |  Zápisník Myšky

ZÁPISNÍK MYŠKY: Nucené focení

Datum: 28. února 2011

Pánička se rozhodla, že si uděláme fotografický den. Nebo spíše že ona bude fotit, já jí budu dělat model. Nucené focení! To je samé lehni, sedni, nesmíš...! Kdo to má pořád poslouchat? Mně je úplně ukradený, jestli budu v nějaký soutěži, nebo ne... Obejdou se tam i beze mě. Jak ji to mám konečně vysvětlit?

Dneska vůbec nemám na nikoho náladu. Počítala jsem s tím, že budu doma sama s páničkami, ale byla jsem překvapena. Celá povedená rodinka zůstala se mnou doma. A zrovna všichni si usmysleli, že se se mnou pomazlí! Jenže já na ně dneska nemám náladu! Nechci se mazlit! Chci spát.

Ok, tak jsem to vzdala. Chvilka strávená s páničkou mě nezabije. Ona mě zahřeje a ještě se prospím. Ne, ne, ne! Chci spát, tak proč mě pořád přesouváš jinam? Co to se mnou zkoušíš? Já nechci pózovat! Dneska už ne, dost!

Pánička to vzdává! Hurááá! Zasloužím si potlesk. Ale ani na ten nemám náladu. Jsem unavená a necítím se dobře. A ven mě taky nikdo nevezme. Už aby má malá pánička byla zdravá a vzala mě aspoň na zdravotní procházku. Snad se na mě zase nevykašle. Při té příležitosti ji zapózuju jak jen bude chtít! Slibuju. A vy jste tím svědci.

A teď už si půjdu schrupnout, podívat se na televizi a vychutnat si tu pohodičku v teploučku. Hmmm, tak se mi to líbí.

PS: Do postele už nelezu, jen tehdy, když nikdo není doma. Ale jen jim poskákat postel. I když.. no někdy se těžko odolává, a tak není divu, že tam občas usnu :-P.

The Hillywood Show

28. února 2011 v 11:35 | Alciellë |  Zaujalo mě
Už delší dobu sleduji parodie na různé filmy, celebrity, apod. Nejvíce jsem si však oblíbila The Hillywood Show, protože jsou originální, jedineční, dokonalí... Nejlepší parodie, které se mi od nich líbili nejvíce, byly parodie na Stmívání a jeho další dva díly (mně se nejvíce líbilo Zatmění), nebo parodie na Upíří deníky. The Hillywood Show se snaží o to diváky pobavit, vypadat přesně jako herci ve filmech, jako zpěvačky (např. Lady Gaga). Svoje parodie spojují zpěvem a tancem, vtipnými hláškami, prostě vším, co správná parodie potřebuje. Obdivuji jejich talent a snahu. Jsou prostě úžasní. Škoda, že nic takového není u nás.

Fotografie: Moje oko - úprava

27. února 2011 v 12:19 | Alciellë |  Fotografie
Po dlouhé době přidávám další ze svých fotografií, tentokrát byly pořízené z nudy přes mobil. Upravovány jsou ve Photofiltru. Více v celém článku ;). Snad se budou někomu líbit. Omlouvám se za kvalitu.


Moje oko, schválně, jakou mám barvu? Je to špatně vidět, kvalita nic moc - rozmazána. Úprava ve Photofiltru: doostřeno, kontrast (+), přidaný rámeček a podpis. Jinak tentokrát nejsem nalíčená, což jde taky vidět =D.

Na zkoušku knihovnicí

25. února 2011 v 22:57 | Alciellë |  Ve světě povolání
Mým dětským snem byla práce knihovnice. Milovala jsem, miluji a stále knížky budu milovat. Knížky jsou věčné, a proto u mě budou navěky tím pravým koníčkem. Miluji, když můžu v ruce držet knížku, listovat a číst si v ní, cítit tu vůni stránek, při úklidu z nich setřít prach... A možná právě proto jsem si za podnikovou praxi vybrala knihovnu v mém městě, ve kterém bydlím.

Práce knihovnice je docela zajímavá, alespoň pro mě byla. Mohla jsem trávit praxi v místnostech, kde je plno knih, rovnou si je i číst. Nabídli mi i kávu. Prostě idyla. Práce v knihovně toho obnáší celkem dost, ale v podstatě toho je málo, než-li třeba v nějakém obchodě, Masně, apod. I práci v obchodě jsem zkusila, nepočítaje úřady.

Nejen že jsem se dozvěděla celou historii knihovny (miluji historie), ale pak jsem se seznámila s chodem knihovny (už jsem ho znala, jsem věrná návštěvnice, co tam nějaký ten čas trávila a občas tráví, i když ne už tolik). Každý den jsem dělala něco jiného, abych si praxi neznechutila. Práce byla různorodá, ale pro mě zábava :). Dělala jsem to s chutí. Nikdy jsem svou práci neflákala.Zápisník Myšky: Stříhání drápků

24. února 2011 v 21:26 | Alciellë |  Zápisník Myšky
Zápisník Myšky: Stříhání drápků

datum: 24. února 2011

Představte si, dneska mě pánička odmítá. Nevím, z jakého důvodu, ale když se k ní přitulím, odmítne mě. Neříkám, že by mě odstrčila, ale nemazlí se se mnou. Pořád něco ťuká do toho svého notebooku, nebo jak vy tomu říkáte. Občas mě sice pohladí, nebo dá pusu, ale není to ono. Když ona tak na mě, tak já na ni taky...

Hledá se domov pro štěňátko - je hodnej, malej, chcete ho?

14. února 2011 v 20:48 | Alciellë
Hledá se domov pro sedmiměsíční štěňátko (kluka), rasa kavalír king charles španěl v barvě blenheim. Má všechna očkování. Je velmi milý, klidný a vděčný, žere cokoli a potřebu vykonává venku. Jeho nynější majitelé si ho nechat nemůžou z důvodu, že už jednoho doma mají a druhý by byl nad jejich síly. Pokud máte zájem, za 500,- je váš (cena je za očkování). Pokud máte zájem, pište do komentářů, nebo přímo páničce tohoto úžasného štěňátka na e-mail: artemii@centrum.cz - bydlí ve Znojmě (62 km od Brna).

http://daily-troubles.blog.cz/


Věřím, že se určitě nějací zájemci najdou, neváhejte, takový krasavec. Já bych neváhala a hned bych si ho vzala, bohužel už tak máme doma dva čtyřnohý mazlíčky, takže by mi to neprošlo...


"Je malej, hodnej... Chcete ho?"


Zdroj: http://daily-troubles.blog.cz/


I takhle se dá pomáhat, hledat mazlíčkům domov plné lásky :).

Svatý Valentýn vs. 1. Máj

14. února 2011 v 19:53 | Alciellë
The Sims 2

Vážení čtenáři tohoto blogu, rozhodla jsem se též reagovat na dnešní svátek sv. Valentýna a pozdější 1. Máj. Nedá se tomu odolat, prostě chci napsat svůj názor a tečka. Někoho to urazí, někoho potěší, jiný se nad tím zamyslí. To už je na vás. Každopádně jsem zvědavá na vaše názory. Přeji příjemné počteníčko.


Fotografie: Mé úlovky na plesy

5. února 2011 v 10:56 | Alciellë |  Fotografie
Dneska to vezmeme z jiného soudku. Chci se vám pochlubit, co jsem procházením třech měst objevila za úlovky na ples. Ono toho bylo více, ale všechno mi bylo velké, nebo se mi to nelíbilo. Popravdě jdu poprvý na ples, poprvý v šatech a poprvý v botech na podpatku (tedy pokud nepočítám veletrh ve Vídni). Přiznejme si, že tancovat na podpatku je něco jiného, než sedět, nebo chodit... Tak s chutí do toho, bude mě zajímat váš názor. PS: Já na fotkách nejsem, protože to tu nechci zveřejňovat....

šaty
(pro více fotek klikni na celý článek)

Fotografie na téma květiny - Slunečnice

2. února 2011 v 20:06 | Alciellë |  Fotografie
Slunečnice

Taky milujete ty tolik nádherně slunečnice? Babiččinu zahradu? Já ano a právě tady se můžu se svým foťákem vyřádit ;). Bohužel tahle fotka je pořízena z roku 2010 mobilem a je trochu více upravena, snad se líbí. Už aby bylo tepleji, fotka je tu pro zlepšení nálady od té dlouhatánské zimy... ;)

Nekopírovat, vše je tu vlastní tvorby!

Fotografie na téma alkohol - Pivečko

1. února 2011 v 16:35 | Alciellë |  Fotografie


pivečko

Pozn. k fotce:
Pořízena 16. ledna mým kamarádem v kafáči. Fotka je pouze zmenšená, neboť můj foťák je fotí v obrovské velikosti. Připsán můj podpis přezdívky.

Pozn. autorky: Jelikož s kamarádkou abstinujeme, přesto jsme byly vylákány ven do kafáče s tím, že se "jde na jedno". A jak už to bývá, jednou z tradičních českých lží je "jde se na jedno" a nakonec je z toho hned několik lahváčů, nebo točených piv. Naštěstí u nás to tak nebylo.

Tahle fotka mě čímsi fascinuje, ale netuším čím... Má prostě svoje kouzlo. Možná se divíte, proč jsem fotku nepořídila já, ale jak už je zvykem, bez nového foťáku nikam nevkročím, takže ho táhnu sebou na různé akce do hospody, do kafáče, ale i na diskotéku - leč tam od toho máme fotografa. A jak bývá zvykem, mé přátelé foťák okouzlil natolik, že putoval od jednoho k druhému a vzniklo milion fotek - neuvěřitelných a přitom nádherných vzpomínek do budoucna... Bohužel je Vám sem nedám, neboť na nich jsme my. Jinak v jeden z večeru strávených v hospodě, co se fotilo mým foťákem chodili za mnou lidi, jestli bych jim nemohla přeposlat fotky, že jsou nádherný a mám skvělý foťák, apod.... Takže jsem vlastně s mými přáteli fungovala coby fotografka...

PS:
O nás dívkách se jeden dřívejší kamarád vyjádřil tak, že jsme divní, neboť u nich v kraji holky pijí pouze Frisco, zatímco my tady pijeme všechno - Jelzin, Pivo, Víno, Vodka s džusem, Frisco...

Jaký je váš názor na fotku, ale i na "českou tradiční lež", alkohol co se týče holek?