Fotografie na téma alkohol - Pivečko

1. února 2011 v 16:35 | Alciellë |  Fotografie


pivečko

Pozn. k fotce:
Pořízena 16. ledna mým kamarádem v kafáči. Fotka je pouze zmenšená, neboť můj foťák je fotí v obrovské velikosti. Připsán můj podpis přezdívky.

Pozn. autorky: Jelikož s kamarádkou abstinujeme, přesto jsme byly vylákány ven do kafáče s tím, že se "jde na jedno". A jak už to bývá, jednou z tradičních českých lží je "jde se na jedno" a nakonec je z toho hned několik lahváčů, nebo točených piv. Naštěstí u nás to tak nebylo.

Tahle fotka mě čímsi fascinuje, ale netuším čím... Má prostě svoje kouzlo. Možná se divíte, proč jsem fotku nepořídila já, ale jak už je zvykem, bez nového foťáku nikam nevkročím, takže ho táhnu sebou na různé akce do hospody, do kafáče, ale i na diskotéku - leč tam od toho máme fotografa. A jak bývá zvykem, mé přátelé foťák okouzlil natolik, že putoval od jednoho k druhému a vzniklo milion fotek - neuvěřitelných a přitom nádherných vzpomínek do budoucna... Bohužel je Vám sem nedám, neboť na nich jsme my. Jinak v jeden z večeru strávených v hospodě, co se fotilo mým foťákem chodili za mnou lidi, jestli bych jim nemohla přeposlat fotky, že jsou nádherný a mám skvělý foťák, apod.... Takže jsem vlastně s mými přáteli fungovala coby fotografka...

PS:
O nás dívkách se jeden dřívejší kamarád vyjádřil tak, že jsme divní, neboť u nich v kraji holky pijí pouze Frisco, zatímco my tady pijeme všechno - Jelzin, Pivo, Víno, Vodka s džusem, Frisco...

Jaký je váš názor na fotku, ale i na "českou tradiční lež", alkohol co se týče holek?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 1. února 2011 v 18:48 | Reagovat

Fotka mi příjde taková inspirativní, je fakt perfektní:) Áh, ta lež je maximálně úžasná! :D Je to hrubost:D:D Alkohol, no do Nikčiné oslavy jsem ho neznala, ale od té doby..:D Ehm..Mám ráda víno s kofolou nebo pivo :D Jakože, je mi sice pod patnáct, ale někdy za půl roku na nějaké oslavě..Proč ne? :)

Jojo o to se přesně snažím;) Áno! Přesně tak ;) :))

2 Lousie Jones Lousie Jones | Web | 2. února 2011 v 19:22 | Reagovat

Já chci takové střední, něco na rameno nebo tak nějak :D Jojo, musím věřit. Dobrý kamarád to byl :) Děkuji :)

Neděkuj za komentář! :))Rádo se stalo;)

3 Mish@ Mish@ | Web | 10. února 2011 v 16:03 | Reagovat

Heh, já a alkohol, to by bylo na dýl. Ale jsem svolná ke všemu. Nemám ráda lepidla jako je Jelzin, po tom akorát bolí hlava. Mým favoritem je vodka s jablečným džusem.

Ta fotka je suprová, ale mně by na jedno nikdo nedostal. jelikož jsme brigádničila v hospodě, mněla jsme piva dost a to jsme ho nemusela ani pít. Ale třeba v létě je to osvěžující. I když teda na silvestra jsem si "jedno" taky dala. Ale máš pravdu. U jedoho nikdy nezůstane. A mělas jim říct, že na tom není nic divného. \u nás na Moravě se chlastá první liga a holky nejsou vyjímkou.

A víš že nad alkoholem  nikdo nevyhrál, ale Moraváci remízovali?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama