Listopad 2011

Reakce na Vaše komentáře | Že by spameři?

16. listopadu 2011 v 23:32 | Alciellë |  Návštěvní kniha
Tento článek sice není přímo Návštěvní kniha, ale hodí se to sem stejně tak, jako kdybyste ji navštívili. Budu zde reagovat na Vaše komentáře + k tomu pár dalších podezřelých za jeden den. Nějak mi to nesedí. Zodpovím dotazy, abych to nemusela psát jednotlivě - ale jen ty, co mi přijdou důležitější a zajímavější.

Nejdříve začneme něčím pozitivním, abych se tu hned na začátku nerozčilovala. Těší mě, že čtete mé články, komentujete je a především se ptáte, což mě těší ještě víc. Nejspíš už jsem stihla na vaše dotazy odpovědět, ale nejspíš jste si toho nevšimli, takže to tu zrekapituluji.
První dotaz byl napsán u povídek a komentářů. Dotyčné odpovídám, už se tak stalo ;). Včera jsem přidala další útržek ze všedního dne života naší Myšky, tak doufám, že se bude líbit. Brzy budou další, tentokrát z dovolené, které jsou určitě mnohem zajímavější a zábavnější. Člověk by nevěřil, co tak malá fenka může vyvést. Každopádně ještě jednou děkuji za komentář ;).

Zápisník Myšky: Nejsem lední medvěd! Zimní spánek...

15. listopadu 2011 v 16:12 | Alciellë |  Zápisník Myšky
Čas letí jako splašení a po dlouhé době tu máme Zápisník Myšky. Událo se toho tolik, že to postupně budu přidávat. Bohužel nemám tolik fotek, ale snad časem doplním. Dnešní článek bude o posledních pár dnech, především o včerejšku a dnešku.Tak mě tak napadá, jestli si mě někdo nespletl s ledním medvědem... Nebo i tím normální, ten se zase ukládá k zimnímu spánku, nemám pravdu? Taky si tak přijdu, v poslední době jen spím a spím, nechce se mi vstávat. Bohužel je to nutný, nedá se to vydržet a musím letět na svou toaletu, ale zase zpátky pěkně pod páničkovou peřinu.

Od té doby, co se stěhuje, mi pánička dovolila spát v její peřině. Možná z toho důvodu, že se to bude prát, možná z toho důvodu, že je tu opravdu zima jak v Rusku - a to musím poznamenat, nebyla jsem tam, abych tušila, jak velká zima tam je. Myslím, že zimu tu máme stejnou.