Duben 2012

Čas všechno nenávratně odvanul

30. dubna 2012 v 0:19 | Alciellë

Rok po roce… Měsíc za měsícem… Den po dni, kdy si připomínám, kdy si uzavírám minulost, ať už byla sebevíc krásná, nebo naopak. Jsou dny, kdy bych ji chtěla opravdu moc ráda vrátit, protože mi pár lidí, pár chvil chybí. Ale na druhou stranu tu jsou chvíle, kterých jsem zakusila a doteď nevím, jestli jsem za ně šťastná, nebo jestli bych je nejradši vymazala ze svého života, kterých lituji.

Nová kapitola života začala, vše se mění. Mám pocit, že jsem od těch dob trošku víc zestárla, doma už to nevypadá jak před pár lety, ale jako po demolici, chybí tu pár lidí a náš pes Punťa. Chybí mi chvíle, kdy jsem s přáteli trávila svůj čas venku, kdy jsem se pořád jen a jen smála a myslela na jednu osobu.

Ty chvíle jsou však nenávratně pryč. Už to nebude jako dřív. Nebude to on, protože dost ublížil, protože jsem si uvědomila, co jsem udělala za chybu. Nebude to ani ona, protože teprve teď mi dochází, jak se lidé mění a s ní i plno dalších včetně mě. Nebude žádná střední škola - žádná komedie, co se týče mé bývalé třídy, nebude žádné kecání do toho, kolik mám přidat do jídla droždí a jiných surovin.. Jakoby vítr vše odvanul pryč.

Já & Blog - Od A do Zet

1. dubna 2012 v 15:50 | Alciellë |  Pergamen
AKTUALIZACE 16. DUBNA 14:49

Na téma týdne JÁ jsem původně měla sepsáno trochu více textu, než je u mě zdrávo, ale pak jsem si řekla NE! S osobním životem je konec, ode mě se už ničeho takového nedočkáte! I když tohle téma týdne bylo opravdu lákavé.

Rozhodla jsem se toto téma pojmout jinak, tedy jen JÁ & BLOG, protože pro mě je to momentálně aktuální téma, jedno velký dilema. Můžete vidět, jak s postupem časem tento blog upadá, neboť nejsem schopná dopsat komixy, přidat nové fotky. Opustila mě chuť psát, protože tu chuť jsem ztratila z jednoho prostého důvodu, který tu tentokrát nezmíním, především nemám čas to tu zprovoznit.

Mé začátky začaly někdy kolem 15 let, kdy jsem fungovala na více stránkách. První stránky samozřejmě byly webovky na webgarden, které myslím fungují dodnes, avšak nic už tam není. Měla jsem radši blog, tím pádem jsem začala fungovat sama na svém prvním blogu aknel15.blog.cz, který fungoval jako deníkový zápisky, převážně tedy komix a povídky. Dodnes se mě občas někdo poptá na ten a ten komix, povídku, jestli se nechci vrátit, ale blog jsem zrušila z toho důvodu, že mi na něj přišlo pár lidí, což byla špatná volba. Ztratila jsem tak plno věrných návštěvníků, kus života.