Já & Blog - Od A do Zet

1. dubna 2012 v 15:50 | Alciellë |  Pergamen
AKTUALIZACE 16. DUBNA 14:49

Na téma týdne JÁ jsem původně měla sepsáno trochu více textu, než je u mě zdrávo, ale pak jsem si řekla NE! S osobním životem je konec, ode mě se už ničeho takového nedočkáte! I když tohle téma týdne bylo opravdu lákavé.

Rozhodla jsem se toto téma pojmout jinak, tedy jen JÁ & BLOG, protože pro mě je to momentálně aktuální téma, jedno velký dilema. Můžete vidět, jak s postupem časem tento blog upadá, neboť nejsem schopná dopsat komixy, přidat nové fotky. Opustila mě chuť psát, protože tu chuť jsem ztratila z jednoho prostého důvodu, který tu tentokrát nezmíním, především nemám čas to tu zprovoznit.

Mé začátky začaly někdy kolem 15 let, kdy jsem fungovala na více stránkách. První stránky samozřejmě byly webovky na webgarden, které myslím fungují dodnes, avšak nic už tam není. Měla jsem radši blog, tím pádem jsem začala fungovat sama na svém prvním blogu aknel15.blog.cz, který fungoval jako deníkový zápisky, převážně tedy komix a povídky. Dodnes se mě občas někdo poptá na ten a ten komix, povídku, jestli se nechci vrátit, ale blog jsem zrušila z toho důvodu, že mi na něj přišlo pár lidí, což byla špatná volba. Ztratila jsem tak plno věrných návštěvníků, kus života.Zároveň jsem fungovala na jiných blogech pro dívky se svými kamarádkami, který se teprve měly rozjet, ale skončilo to tím, že si každý rozdělil rubriky, spravoval se blog a bylo po všem. Jiný blog mi ukradla jedna holčina, takže už jsem se dál nesnažila ho vrátit zpět. S Adri jsem fungovala na gossiptwilight.blog.cz, kde jsme pro vás překládaly články o sáze Twilight (pro neznalce Stmívání), jejich hercích, apod. Blog jsem ze začátku měla ráda, bavilo mě to, ale pak se z toho stala povinnost a zároveň jsme obě nestíhaly přidávat články, neboť novinek bylo až nad hlavu. Ale ta návštěvnost byla nádherná. Nevím, zda-li blog ještě funguje, nebo byl zrušen. Jeden čas jsem trávila na webnode, kde jsem zveřejňovala pouze Zápisník Myšky a povídky. Vzdala jsem to, protože jsem nemohla sledovat nové komentáře, a tak dodnes vlastně funguje na tomhle blogu, kde jsem publikovala s radostí svoje komixy, apod. - o tomto blogu se zmíním ještě později. Zároveň jsem měla ještě blog, jehož adresu záměrně nezmíním, avšak byl o mě a Erunis, něco jako cestovatelský zápisník dvou kamarádek z virtuálního světa, který se stal realitou. Blog měl taky jeden čas úspěch, ale rozhodly jsme se ho zrušit, takže ho už nenajdete.

OSOBY, KTERÉ MĚ PROVÁZELY A DODNES PROVÁZÍ MÝM BLOGOVÝM SVĚTEM:

Těch osob bývalo hodně, málo jich však zůstalo. V první řadě to byla Denča, její blogový nick už si moc nepamatuji, avšak vím, že mě provázela na každým kroce, komentovala příspěvky, dávala mi elán ke psaní komixů. Byla jednou z těch, která se také věnovala The Sims 2 tvorbě (komixy). Byla sice o dost mladší, ale to vůbec nevadilo, rozuměly jsme si dost a slíbily jsme si, až budu mít výlet do Brna, že ji navštívím. Občas si s ní napíšu (spíše okomentuji příspěvky na facebooku).

Bee<3Free - holčina, jež mě zaujala svým blogem, protože se odlišoval od ostatních, aspoň mně to tak přišlo. Skvělá grafika (design), komixy, ale hlavně talent si pohrát s prostředím. Upřímně, podle mě by klidně mohla být Bee-Free architektkou. Od ní komentáře zahřály u srdce.

Erunis - dívka, o které bych mohla psát hned několik článků, nejlepší člověk, který mě provází už i v realitě. Je mi velmi drahá už jen tím, že jako jediná mi umí říct pravdu do očí, spoustu mě toho naučila, je s ní obrovská zábava, člověk je s ní naprosto přirozený a na nic si nehraje. Hodně mi dodává sílu psát, bojovat, dost mi radí, pomáhá... Kdybych měla napsat pár slov, tak by to byla slova jako talentovaná, chytrá, velmi přátelská a obětavá, krásná holčina. Vydala již svých pár povídek díky soutěži, má obdiv především za to, jak nádherně píše, co všechno ji baví a jak dokonale umí učit různé choreografie tanců. Mohli jste ji vidět v Praze při pokusu o rekord v tanci MJ a jeho Thiller tanci. Možná si pamatujete, že jsem s ní kdysi nakousla povídku, lehce jsem se tu o ní zmínila a pak nepadlo už žádné slovo. Můžu vás uklidit, po maturitě se na to chceme vrhnout ;). Hlavní body a první kapitola je nakousnutá a vypadá to na ještě velkou práci a skvělou zábavu. Tuhle holku mám vážně ráda a nerada bych ji ztratila. Sice už nechodí na blog, ale vůbec mi to nevadí. Obdivuji ji převážně za to, co ji osud přidělil za překážku. Jsem ráda za to, že jsme i nadále kamádky a divím se, že se mnou přežila ty dva pobyty, že byla natolik trpělivá při učení choreografie.

Karol-dee - holčina, která má můj obdiv, kolik toho stíhá se svými zájmy, jak se jim aktivně věnuje, tím myslím její zvířecí koutek a fotografování, nádherné líčení zážitků právě s jejími miláčky. Natož, že je mladší jak já, tak je vážně dobrá nejen ve focení, psaní, ale i v tvorbě designů. Klobouk dolů. Děkuji, že jsem tě mohla poznat, že komentuješ moje články, protože jsi také jako hnací motor ;).

Krysteena - momentálně netuším, jestli má ještě nějaký blog, popř. webovky, ale milovala jsem její povídky, ráda jsem si s ní psala, převážně s těmi našemi americkým kluky Keith a Kort. Hodně mi pomáhala s osobními problémy, ač bydlela jinde, radila ohledně školy a velmi si cením její snahy s pomocí angličtiny, která se mi díky ní rapidně zlepšila. Bavilo mě s ní plánování, jen škoda, že ta chata před dvěma roky nevyšla. Hovor s ní taky neměl chybu, obzvláště jak mi sdělovala nadšení z nových přívěsků, které se k nám nesmírně hodily. Pokud navštívím Brno, bude mezi prvními, které rozhodně navštívím, slíbila mě, že mě zaučí v pití Tequilly =D. Jsem ji i vděčna, že mi věnovala povídku :).

Lowiska - velmi ji obdivuji za The Sims 2 tvorbu a její blog, co všechno si prožila, za její velmi drahé rady a chatování na skype. Hodně mi pomáhá, co se týče problémů, ať se to týká blogu, nebo něčeho jiného. Jejich komentářů si hodně vážím, ať je to chvála, nebo kritika, protože ji beru jako vzor. Působí na mě i jako hnací motor, dobrá motivace.. A musím se upřímně přiznat, miluji její tvorbu, převážně články o The Sims 2, hlavně tvorbu vlasů do The Sims 2. Takže teď víte, kvůli komu budu obnovovat The Sims 2 =D.

Misha - jeden čas jsme si taky dost psaly, její blog mě bavil, hlavně tedy povídky a články z jejího života. Nevím proč, ale jak teď moc nečtu, tak upadla i má aktivita v komentování jejich článků, což mě dost mrzí. Její komentáře mě taky dočista nakoply k dalšímu psaní, převážně u toho, jak tu bylo několik pokusu smazat blog.

Niky - nejoblíbenější, nejmilejší a nejdražší blogerkou je mi teď Niky se svými zápisky ze života. Někdy mi připadá, že jsme jedna duše, jedno tělo. Těším se, až se v létě poznáme více, než jen přes chatování, nebo blogové příspěvky. Její články mám ráda, hlavně to, jak nakopne, jakou má pevnou vůli, ač jí život nastražil tolik nepříjemných překážek, tak to zvládá mnohem lépe, než-li já. Mám ráda její komentáře, které jsou jako životabudič. Hlavně jsem ráda, že mě bere takovou, jaká skutečně jsem.

Teraxa - ji mám opravdu ráda, hodně mi pomáhá, radí, hodně jsme si psaly (píšeme) na icq, její články jsem též měla rádu. Ráda bych ji poznala i v reálném světě. Její komentáře, odpovědi na moje "výlevy" opravdu potěšily a zvedly sebevědomí.

Zapomněla jsem na holčinu Daru, která měla blog, kde psala povídky s tématikou Twilight a byla dost oblíbena. Bohužel nevím, jestli ještě fungují na blogu, Daru sice v kontaktech mám, ale už si bohužel nepíšeme.

V poslední době mám krizi ohledně blogování. Čas teď trávím opravdu jinak, jinými zájmy, které jsem tu později chtěla zveřejnit, ale zklamu vás, nestane se tak. Dlouho jsem přemýšlela, co s blogem, protože tady jsem ztratila tu chuť psát od dob, co mi na něj přišlo pár lidí a skrz něj mě pomlouvají přímo za zády a málokdy si uvědomí, že za nimi stojím. Hlavně tenhle blog jsem si sama poničila tím, jak jsem neustále mazala články v rubrikách, což je teď dost vidět, místo 20ti článků je tam teď po dvou článcích. Neskutečné, jak jsem došla daleko... Pár lidí o tomhle uvažování ví, třeba taková Lowiska, Niky a Erunis, se kterými si radím. Proč to tajit i vám? Po maturitě se chci vrátit, ne však na stálo sem, ale jinam. Nenapíšu, kam. Bude těžké si získat zpátky své návštěvníky, ale za ten klid a chuť mi to stojí. Komixy tady dopíšu i pár těch reportáží a recenzí, pár fotek, které stejně už několikero lidí vidělo.

V létě tu opravím pár chyb, dopíšu to tedy, ale jinak s blogem bude nejspíš konec. Nesmažu ho úplně, ponechám to, ale pak tam budu fungovat s jinou tématikou jinde, než tady. Dostala jsem i lákavou nabídku, co dělat, o čem psát, apod., kdoví, jestli ji nepřijmu, ale spíše se budu věnovat tomu svému. S Erunis budu pracovat na té povídce a ve volném čase budu pracovat na něčem jiném - v současné době stavba a mé jiné plány, o kterých ví pouze Erunis.

Vím, že kdo nemá co na práci a nemá své zájmy a rád pomlouvá druhé, protože sám nic takového nedokáže, najde si způsob, jak mě najít a skrz to se mi opět posmívat. Člověk tomu sice nemůže zabránit, ale může se o to pokusit.

Myslím, že toto je právě můj konec blogové éry. Mějte se fanfárově! Bylo mi poctou patřit mezi vás! ;)

Alciellë, jež začne znovu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikýs Nikýs | Web | 1. dubna 2012 v 16:34 | Reagovat

waw,možná nejlepší rozhodnutí,které jsi mohla udělat ! klid před maturitou,ale zároveň se vrátíš .. s jiným blgem,budeš na něm spokojená,protože tě nikdo nebude pomlouvat skrz to,že ví ,že to jsi ty .. bude to odznovu,a já tu budu vždycky !! mě neztratíš ani omylem ! moc moc se těším na léto :) a strašně moc si vážím toho,co jsi o mě teď tady napsala ! opravdu a upřímně :-*

2 Lowiska Lowiska | Web | 2. dubna 2012 v 13:17 | Reagovat

Páni, vyčerpávající zpověď. Něco jsem věděla, tušila, něco vůbec ne. Těší mě, neuvěřitelně moc, že patřím mezi ty, kteří ti byli nápomocní při cestě blogovým světem a na které jsi nezapomněla. Tolik chvály a milých slov, to si snad ani nezasloužím, vždyť dělám jen to, co vždycky, pomáhám když je třeba :) Jen si dej teď pokoj a naordinuj si klid, potřebuješ to. Až budeš mít po všem, vrať se, budeme tě tady čekat a těšit se na tvé články i tvou tvorbua´t už to bude kdekoliv :)*
P.S.: Tu poslední přezdívku jsi opravdu trochu zkomolila, správně to zní Bee Free.

3 Nikýs Nikýs | Web | 5. dubna 2012 v 15:05 | Reagovat

nejvic se tesim na leto "

4 Teraxa Teraxa | Web | 8. dubna 2012 v 13:52 | Reagovat

Al, nic si z toho nedělej, někdy prostě ten čas ani chuť není a já jsem vážně zářným příkladem :) odpočívej, čerpej síly z jara a hlavně si dělej radost!

5 Alciellë Alciellë | Web | 11. dubna 2012 v 20:27 | Reagovat

[4]: Tebe tam ještě přidám + ještě jednu dívčinu, hned o víkendu, neboj, na tebe jsem nezapomněla, vzpomněla jsem si chvilku na to, jak mi holky napsaly, že mám špatně Bee Free. Ach Teraxo, jak ty mi chybíš.. =(  Doufám, že se brzy ukážeš na icq ;).

6 Chantelle* Chantelle* | Web | 12. dubna 2012 v 19:34 | Reagovat

Článek jsem dočetla až dokonce a musím říct, že jsi v blogovém světě o hodně déle než já a máš taky spousty zkušeností. Nezbývá mi než ti popřát hodně štěstí a neboj se, návštěvníci si tě jistě najdou i na jiném blogu ;)

7 Denýs* Denýs* | Web | 13. dubna 2012 v 19:12 | Reagovat

hezký blog i článek ;)

8 Alciellë Alciellë | Web | 24. června 2012 v 0:20 | Reagovat

[6]: Děkuji moc, ještě se stále rozhoduji, co dál.. ;) Každopádně i Tobě přeji hodně štěstí a plno úspěchů s blogem :)).

[7]: Děkuji moc :), snažila jsem se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama