Červenec 2012

Sviť měsíčku, sviť

24. července 2012 v 17:26 | Alciellë

... ať mi šije niť...
Tato fotografie byla pořízena někdy na přelomu května/června - aspoň myslím, na datum si nevzpomenu. Fotka je akorát zmenšená, podepsaná a ohraničená rámečkem.

Letem světem aneb budou proměny

22. července 2012 v 12:36 | Alciellë

Drazí návštěvníci, jak jste si mohli všimnout, se mnou to jde z kopce. Nevím, co se stalo, i když důvod mého počínání vím, moje blogová aktivita utlumila a snad můžu dodat, že málem zanikla. Hodně se přemlouvám, abych blog nezrušila, popř. nezaložila jiný. Jenže chuť jaksi odplula, čas je příliš drahocenný a já vlastně téměř nestíhám, nebo jsem tak mimo, že se mi nechce ani blog.cz zapínat.

Měla bych vás upozornit na to, že takhle to nejspíš půjde opravdu dlouhou dobu. Mnozí z vás ví, že chceme stavět náš nový rodinný domek spolu s rekonstrukcí dvora a dalších "přilehlých budov". Trochu se to protáhne a já jsem jaksi neopatrná a dala jsem slib, že budu spolupracovat na tomhle všem, což se předtím podepsalo na mé maturitě úspěšně složené, blogování, apod. Do toho, abych mohla příště navštívit veškeré mé přátelé mimo mé město, popř. si platit studium, různé věci apod., chodím brigádničit do Tesca jako prodavačka a aby toho nebylo málo, v září nastupuju na vysokou školu nedaleko mého města, tudíž aktivita nebude žádná sláva a kdo ví, jestli nějaká vůbec bude. Ale třeba se tu za pár týdnů, měsíců objevím po chirurgickém zákroku - pochybuju, že bych s tím chodila do školy, nebo někam - nelekejte se, nic vážného.

Co se týče komixu, ten jeden, co přepisuju (znali jste ho jako Credo che questo! (Věř si!)), mám z větší části načrtnutý na papíře. Komix No tears anymore! (Už žádné slzy!) mám pouze osnovu, ale vím, o čem budu psát ;), jen si to musím nějak poskládat. Poslední komix Zakázané vzpomínat, děsivé zapomenout! (angl. název si můžete pak vyhledat =D) se pozastavil, ač vím, jak skončí první i druhá série - ano, mělo to být překvapení, ale nedá se to držet pod pokličkou. Co se týče komixu Zmizení Belly Gothové, tak vám chci všem moc poděkovat za nádherné komentáře, jsem ráda, že vás komix bavil a líbil se. Přemýšlela jsem o druhé sérii, což by byly osudy dalších simíků, ale na to bych už asi neměla vůbec čas a nápady prozatím nejsou žádné (ale byly).

Ke vší té smůle jsem opět nainstalovala The Sims 2, nebyla by to smůla, kdyby mi šlo stavět a měla bych naistalované všechny datadisky. Jenže než jsem k tomu stihla dojít, uvědomila jsem si, že mě to už tak nějak nebaví jako dřív. Co se ale týče celkově blogu, chce to tu celý překopat - nemám na mysli jen design (i když se mi tenhle líbí, chce to změnu, připomíná mi dovolenou a to nechci, protože se mi pak akorát stýská), ale i upravit, popř. přepsat a smazat původní články, upravit rubriky, vytvořit nové, staré smazat, upravit obrázky. Sice to bude znamenat velkou změnu, ale je jí potřeba a hlavně, ty roky strávené tu se ztratí, ale vím, že teď mám jasno a chci to tak...

Poslední věc, některé projekty zruším, povídky prozatím nebudou vůbec žádné - psaní nezvládám, nechám si to na komixy, na které byl původně zaměřený tenhle blog. Uvažovala jsem ještě nad jednou věcí - zveřejnit svůlj profil s fotkami, protože mě plno z vás zná, ale zamítla jsem to. Necháme to tak, jak je, možná něco málo se ukáže. A kdo ví, třeba se i dostanu k té soutěži. Každopádně, jak říkávala Nis, chce to klid a nohy v teple, hlavně pořádnou dávku trpělivosti, ty změny se můžou táhnout dny, týdny, měsíce i roky....

Není to se mnou jednoduché a nikdy nebude... Je tu plno dalších aktivit. Mějte se nádherně a užívejte si prázdnin.

Alciellë