Červen 2013

Recenze | Tekuté modré krystaly na vlasy

20. června 2013 v 11:14 | Alciellë |  Tipy, triky a rady
Ahoj, zdravím vás v tomhle příšerném horku (ne že bych léto neměla ráda, mám, ale jen v případě, že jsem u vody..). Taky vás tak trápí poškozené vlasy a nevíte, co s tím? Mám tu jeden tip :).


Jako snad každá slečna jsem si vlasy často žehlila, různě upravovala, barvila, což mělo špatný dopad na vlasy, ale nebylo to tak nejhorší. V únoru jsem však vyhrála v tombole úpravu vlasů od učnic na jedné škole - riskla jsem to. První dojem - nádhera. Vlasy mi sestříhaly, vlasy jsem si nechala obarvit na fialovohnědou barvu se světle hnědým melírem, co vypadá jako blond. Po té veškeré úpravě byl opravdu první dojem krásná, leč to klame. Barvu mi nechaly na vlasech skoro dvě hodiny, což dopadlo opravdu hrozně. Vlasy se mi přestaly líbit, vypadaly jako vrabčí hnízdo, silně poškozené, jako sláma... Střih vlasů mi nevyhovoval. Po pár měsících jsem se objednala opět ke své kadeřnici, co se už na mě vyptávala - je fakt skvělá, ví, co mi sluší, co mi vyhovuje... Ta ohledně vlasů nic neřekla, spíš naopak to pochválila, že to mám krásný - jak barva, tak vlnité vlasy (i když já je mám radši rovný). Poradila mi veškerou úpravu, jak vlnit přírodně vlasy, aniž bych používala kulmu, musela jsem vyřadit fén a žehličku z každodenní úpravy, prostě vlasy ošetřovat. Vlasy mi sestříhala, jenže... Na jedné straně mám ted víc vlasů, na druhé méně, na jedné obrovský skok... Musím to nechat dorůst. Mám to teď krátký. Stýská se mi po mých dlouhých vlnitých blonďatých vlasech z dětství, nebo tmavých delších vlasech, co jsem měla na podzim... Experimentovat se nevyplácí. Teď to chodím pravidelně zastřihávat a nyní přebarvím se na tmavo, melír mi přestal vyhovovat. Ale co mi hlavně kdysi poradila byly TEKUTÉ MODRÉ KRYSTALY NA SILNĚ POŠKOZENÉ VLASY.

A od té doby nedám krystaly z rukou! A to bez debat. Během měsíce, možná ani to ne, se mi vlasy začaly postupně zacelovat, uhlazovat, tvářit se zdravě. Sice to ještě nějaký čas zabere, ale vlasy jsou od té doby krásně jemné, dobře se rozčesávají a vlasy opravdu zacelí. Opravdu je doporučuji, recenze na tento produkt jsou většinou kladné a to dost.

Tento produkt je hned v několika barvách, já rozhodně zkusila jen modrý, ale vím o růžovým, oranžovým, bílým... Každá barva preferuje jiný typ vlasů, což se dočtete na internetu. Krystaly se dají objednat jedině přes internet, ceny se liší, ale určitě budou tak do 150-200 Kč, nebo se dají pořídit přímo u kadeřnice. Poprvé jsem je kupovala za 270 Kč, nyní je mám od kamarádky, co je má od nějaké známé za 120 Kč tuším =). Stačí si vetřít na dlouhé vlasy jedno pumpnutí, po dvou jsem mívala vlasy takové... jiné, mastné, což nedoporučuji, ale každému to vyhovuje jinak. Větší množství mi slepovalo vlasy a vlasy vypadaly nepřirozeně. Krystaly ráda používám na vlhké vlasy, ale dají se vetřít i do suchých vlasy, jak na celou délku, tak na konečky. Jsou dobré používat je před barvením a po barvení, fénování, žehlení. Mám i ten dojem, že krystaly oživí barvů vlasů, ztmaví je. Láhvička vydrží tak půl roku, rok dle spotřeby. Mně to vydrželo necelý rok a teď mám druhou, ale ta tolik nevydrží, teď si myji vlasy častěji, ale rozhodně to teď hodlám protřídat s jinými přípravky. O některých těch krystalech jsem slyšela, že příjemně provoní vlasy, což není asi zrovna myšleno u těch modrých.

Je to snad jediný produkt, se kterým jsem zatím byla nejvíce spokojená a svědčí to i mým vlasům. Nedám ho z ruky a ať už jedu kamkoliv, musí tato lahvička cestovat se mnou. Zvykla jsem si na to a když změním výrobek, cítím se nesvá.

Příště chci zkusit tyto bílé krystaly pro regeneraci vlasů a lesk -> odkaz.

PS: Zapomněla jsem se zmínit, že charakteristiku najdete na fotce.

Pokud stále váháte, můžete se dočíst další recenze od jiných slečen -> zde.

PSS: Škoda, že nemám fotky před a po, abyste viděly ten rozdíl, jak mi krystaly pomohly.

Vaše Alciellë

Šálek kafe a okecávačka :)

15. června 2013 v 20:15 | Alciellë
Ciao návštěvníci (pokud se ještě nějací najdete),

dost to tu flákám, ale teď mám chuť se vrátit. Bojovala jsem s nutkáním nechat blogu, stejně tak dalších věcí. Pokud dodělám zkoušky (opravím je, poslední pokus, hned tři v jeden den - nemožné), vrátím se v celé své maličkosti.

Nemám moc času na vykecávání.. Moc jsem učení nedala... Projížděla jsem články, co mám v rozepsaných, své návrhy na komixy, povídky a spoustu dalšího a až teď jsem si uvědomila, jak hloupá jsem byla, když jsem toho nechala jen kvůli tomu, že mi pár "nevítaných" lidí leze na blog - tomu člověk nezabrání. Spíš mi to vzalo chuť blogovat, což byla totální blbost. Přes překážky ke hvězdám. Vždycky se najdou tací, co nejsou spokojeni se sebou, a proto se posmívají ostatním, hledají na nich chyby, v nejhorším případě je šikanují. Teď to nepochopte špatně, nebyla jsem šikanována. I když jsem původně ze školy chtěla odejít.

Za tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc mi blog chybí, ale tady se necítím zrovna skvěle. Polovinu článků jsem mazala, pak vracela, pořád dokola. A teď je to tu pustý, protože jsem se nechtěla vrátit. A ty články v "Rozepsané" Uvědomila jsem si jednu věc - BLOG mi strašně moc chybí! Pro mě je to koníček, způsob jak se rozvíjet... Někteří blog odsuzují, ale blog může být právě tím, co vás posune dál... Je to mnohem lepší než hrát hry, nebo se někde opíjet a brát drogy. Je to způsob, jak se vyjádřit, jak se rozvíjet, jak najít sebe...

Blogování do mého života prostě patří. Nejen blogování jako samotné, ale i psaní, focení, tvorba videí a mnoho dalšího, i když se tomu usilovně nevěnuji a teď jsem se na to vykašlala a hodlám se k tomu vrátit.

Jen co dopíšu tenhle článek, slibuji, že se běžím učit. Protože jen co splním zkoušky, mám dá se říci čas... Ve volných chvílích jsem o blogu přemýšlela a dost lidí mě přesvědčilo, ať tenhle neruším - stále nejsem rozhodnutá - je to kus života, spoustu se mi toho tady líbí, ale má to své proti: adresu blogu, ve slabých chvilkách jsem se tu vypisovala, absolutní nepořádek v rubrikách... O tom všem budu ještě nejspíš psát. Ale pravděpodobně tady zůstanu, pokusím se napravit chaos, vrátit stále návštěvníky... Psát jako dřív...