Šálek kafe a okecávačka :)

15. června 2013 v 20:15 | Alciellë
Ciao návštěvníci (pokud se ještě nějací najdete),

dost to tu flákám, ale teď mám chuť se vrátit. Bojovala jsem s nutkáním nechat blogu, stejně tak dalších věcí. Pokud dodělám zkoušky (opravím je, poslední pokus, hned tři v jeden den - nemožné), vrátím se v celé své maličkosti.

Nemám moc času na vykecávání.. Moc jsem učení nedala... Projížděla jsem články, co mám v rozepsaných, své návrhy na komixy, povídky a spoustu dalšího a až teď jsem si uvědomila, jak hloupá jsem byla, když jsem toho nechala jen kvůli tomu, že mi pár "nevítaných" lidí leze na blog - tomu člověk nezabrání. Spíš mi to vzalo chuť blogovat, což byla totální blbost. Přes překážky ke hvězdám. Vždycky se najdou tací, co nejsou spokojeni se sebou, a proto se posmívají ostatním, hledají na nich chyby, v nejhorším případě je šikanují. Teď to nepochopte špatně, nebyla jsem šikanována. I když jsem původně ze školy chtěla odejít.

Za tu chvíli jsem si uvědomila, jak moc mi blog chybí, ale tady se necítím zrovna skvěle. Polovinu článků jsem mazala, pak vracela, pořád dokola. A teď je to tu pustý, protože jsem se nechtěla vrátit. A ty články v "Rozepsané" Uvědomila jsem si jednu věc - BLOG mi strašně moc chybí! Pro mě je to koníček, způsob jak se rozvíjet... Někteří blog odsuzují, ale blog může být právě tím, co vás posune dál... Je to mnohem lepší než hrát hry, nebo se někde opíjet a brát drogy. Je to způsob, jak se vyjádřit, jak se rozvíjet, jak najít sebe...

Blogování do mého života prostě patří. Nejen blogování jako samotné, ale i psaní, focení, tvorba videí a mnoho dalšího, i když se tomu usilovně nevěnuji a teď jsem se na to vykašlala a hodlám se k tomu vrátit.

Jen co dopíšu tenhle článek, slibuji, že se běžím učit. Protože jen co splním zkoušky, mám dá se říci čas... Ve volných chvílích jsem o blogu přemýšlela a dost lidí mě přesvědčilo, ať tenhle neruším - stále nejsem rozhodnutá - je to kus života, spoustu se mi toho tady líbí, ale má to své proti: adresu blogu, ve slabých chvilkách jsem se tu vypisovala, absolutní nepořádek v rubrikách... O tom všem budu ještě nejspíš psát. Ale pravděpodobně tady zůstanu, pokusím se napravit chaos, vrátit stále návštěvníky... Psát jako dřív...


V nejbližších dnech chystám toho opravdu spousty - zbavit se minulosti! Neustále se v ní utápím, ke všemu notebook mi kolabuje, takže fotky jednodušše promažu, odešlu je všem, co je chtěli, dám na rajče, kde to taky protřídím a nakonec uložím na pevný disk - NESMÍM JE MÍT NA OČÍCH! Minulost se nedá vrátit! Pokud to tak nechtějí ostatní. A já se obávám, že ne, ke všemu jsou věci, co opravdu nejdou vrátit.

Notebook se bude opět přeinstalovávat - v posledních dnech mi odešlo hned několik věcí a rodina si myslí, že mám někde chyba a přeinstalace to napraví. Musím si najít brigádu a vydělat si na nový, tenhle dlouho nevydrží. Takže po přeinstalaci budu muset dát do provozu Photofiltre, Pinacle studio 12 a spoustu dalšího. To je důvod, co mě určitě ještě dost zdrží, neboť stavíme a rodina chodí do zaměstnání, sama to ještě neumím přeinstalovat - ale hodlám si dělat poznámky, jak na to... Neboť se chci učit novým věcem, jen tak můžu začít znovu.

Mám snad milion oblečení, které neunosím, či je prostě už nosit nechci. Tentokrát si nebudu říkat, že je to škoda vyhodit, protože mi to je stále akorát - nevyrostu, takže se to nezmění. Určitě to někomu daruji, popřípadě co jsem navrhla mamce - budu se učit na tom šít - mám svůj šicí stroj, mamka mi nabídla její. Hodlám to zkoušet na riflích ;). Držte palce. A mám plno staré kosmetiky, časopisů, učebnic a sešitů - fakt to poletí. Vždycky jsem byla ten typ, že jsem vše schovávala, teď je tomu konec.

A snad dojdu i k jiným věcem - doufám v tu kytaru, jazyky... Ale dost o tomhle, chtěla jsem se bavit o blogu, než půjdu, tak snad ve zkratce:

 • jediný co zůstane, bude má tvorba - osobní kecy a další prostě smažu
 • přibyde pár nových rubrik (jak kreslím), některé se smažou
 • rozhodně se udělá nový desing - tenhle zelený mi připomíná minulost a veškteré designy jsou už tu ohraný
 • dopíšu, ale v prvé řadě opravím články, vlastně komixy... Jen lehká úprava obrázku a děje, abych se chytla na pokračování
 • podělím se o fotografie, kterých je požehnaně
 • budu zveřejňovat články - pokusím se pravidelně
 • galerie - obrázky u článků - budou se měnit, mazat..!

Prosím, nelekejte se pak nefunkčních odkazů, toho chaosu, co tu zavládne a tentokrát vše dodržím! A pokud ne, tak blog smažu. Rekonstrukci oznámím předem buď novým článkem, nebo nahoře v infu :).

Chystám články:

 • Od bábí jsem dříve dostala knížku a v ní jsem našla něco zajímavého - "vzkaz" O posledním Slavatovi, takže bych se ráda o to podělila, bylo to celkem zajímavé, proložím to fotkami :).
 • Holky se divily, že mám strašně jemné vlasy a krásně se rozčesávají, v čem je ten fígl. Ke všemu po posledním barvení vlasů se vlasy šíleně doničily a po krátké dobře vypadají normálně, to vše jen díky jednomu produktu, o kterém se též chci zmínit a udělat o tom recenzi - nikdy jsem nic takového nepsala, snad se to bude líbit. Název prozatím neprozradím :).
 • Fotografie: Koťátka - těch je hned několik a jiné fotky, těch je požehnaně
 • Přečetla jsem triologii 50 odstínů... - napíšu svůj názor :)
 • Zhlédla jsem film Hostitel - Určitě hodlám poreferovat
 • Jinak tedy komixy :) - pokusím se přednostně dopsat ty staré, ale nejspíš začnu novým :).
 • A zveřejním své kresby a možná některá svá natočená videa :).
 • Články o Myšce, pokud vás zajímá ;).
 • A také to, co mě v posledních dnech napadne ;) - nějaké ty tipy.. =D
PS: Tohle kafe mám od kamaráda - kelímek jsem si schovala a občas ho využívám :).Tak a já se loučím a jdu válčit s angličtinou (neleze to do hlavy a to už mi zbývají dva dny do zkoušek), finančním účetnictvím 2 a marketingem (ač vím odpovědi, v testu zpanikařím a zase to poškrtám...). Držte palce! Jestli to nedám, letím... =(.

Vaše ztracená Alciellë

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nik. Nik. | Web | 5. srpna 2013 v 9:34 | Reagovat

nikdy neříkej nikdy, všechno se dá postupem času změnit ! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama