Září 2013

Rozloučení | Navždy v mém srdci, Myšpulko!

26. září 2013 v 14:09 | Alciellë |  Zápisník Myšky
Ahoj. Konečně jsem se odhodlala napsat tento článek, ke kterému jsem sbírala veškeré své síly. A i s tímto článkem zřejmě končí rubrika ZÁPISNÍK MYŠKY. Možná ty články budou, ale ne na blogu, hledám způsob, jak se s tím vyrovnat. Některým to přijde jako naprostá blbost, možná až přehnané tohle, ale kdo nebyl na mém místě a nezažil to, tak to nikdy nepochopí. Takže si prosím odpusťte hloupé řeči, že to byla jen fenka. Nebo že to přeháním tím vším, co se děje a jak se k tomu stavíme, pro nás byla něco víc. Pokud to nechcete číst, nečtěte... Ona si tenhle článek zaslouží, blog si to zaslouží, protože tu měla samostatnou rubriku...


Giveaway Bio Bachovky | Doporučuji..

19. září 2013 v 18:45 | Alciellë
Ahoj. Tento článek bude spíše informativní, takový ve zkratce, protože mě toho čeká ještě spousty kolem a mám i jiný zájmy, na které jsem se více zaměřila, takže tohle je spíše už jen takový malý blog, kterýmu nevěnuji takovou pozornost. Tak abyste měli takovou představu, proč zrovna nepíši.

Nejdříve sdílím odkaz na soutěž o produkty Bio Bachovky z blogu VINTAGE BLOG - stačí kliknout a přesměrujete se na giveaway, o kterou soutěžím a též se můžete zúčastnit. Není to jediná giveaway, které jsem se zúčastnila, ale tahle se mi zdá vážně luxusní svým obsahem. Takže si myslím, že výhra potěší každou slečnu :). A musím uznat, že je to i nádherný blog.

Podzim | Do města přišla zima

11. září 2013 v 14:00 | Alciellë


Ahoj :). Dneska je skutečně dobrý den, jsem plná energie, ale abych něco napsala, to opravdu ne - chybí mi můj notebook =(. Sice ho mám doma, ale prostě tady nemám nápady na psaní, polovinu věcí pryč.. Kdoví, jak dlouho to potrvá..

Každopádně aby to tu nevázlo, rozhodla jsem se přidat "moji básničku", když jsem myšlenkami lítala jinde a něco na téma podzim. Takový povídavý článek o tom, co na podzim děláte, jak ho trávíte a jestli ho máte rádi?

Abych se přiznala, podzim a zimu mám ráda, ale chybí mi ty časy, kdy jsme po poli lítali za drakem, kterého jsme pouštěli (a on nám uletěl na elektrické vedení =D), na brambory, které jsme opékaly, sběr ořechů, takové ty podzimní práce, kdy se sejde celá rodina a příbuzní, ale ty časy pominuly. Náš ořešák jsme pokácely. Fotky bohužel nemůžu najít. Mám ráda takové to babí léto, ale nejsem ani proti špatnému počasí, kdy mám důvod zalézt pod deku a číst si knížku, sledovat film a u toho upíjet horkou čokoládu, kafe nebo čaj, či kakao :). Ke všemu se dají nafotit krásné fotky :). Ale toho času bude relativně málo, neboť budu mívat školu od rána do večera a víkendy možná časem v práci.


A teď ta básnička, sepsala jsem ji při písničce Do města přišla zima, snad se bude líbit ;). Je to taková spleť myšlenek..


Oheň tiše v krbu praská
a v srdci divný pocit mám,
pocit tepla a lásky mě laská,
já ten pocit dobře znám.
Ač v tichosti se tomu stále bráním,
potajmu Tě k sobě vábím.
Strach neustále s sebou vleču,
kdoví, zda-li to ještě snesu.
Nevím, co dále dělat mám,
koho za přítele zvolit,
asi smůlu stále mám,
můžu o něm řádky smolit.
Že o něm potajmu i nadále sním,
že snad příští zimu budu s ním...


S pozdravem Alciellë

Nové začátky beze všeho?

5. září 2013 v 21:40 | Alciellë
Hello my friends! :)

Člověk by nečekal, jak strašně rychle čas plyne, natož jak rychle tohle léto uteklo. Sice do školy nastupuji až 30. září po velkém přemlouvání, přesto blog(y) a jiné stránky musely jít pro mě stranou. Ke všemu jsem nešťastnou shodou událostí přišla o svůj notebook - přestal fungovat. Což je pro mě dost špatná zpráva vzhledem k tomu, že jsem tam měla připravené články, fotky pro blog, ale hlavně jsem se na něm učila - jasně, můžu u bratra na počítači, ale to není ono. O data jsem naštěstí nepřišla a i kdyby, to důležitý jsem měla zazálohovaný a zbytek fotek? Možná bude lepší je nevidět.. Minulost je pryč. Jsem si jistá, že dělám správně.

Špatný však je, že stránky, které jsem navštěvovala mám uložený v notebooku, a tak vás už nebudu moci následovat, pokud vás znovu neobjevím. Dobrá zpráva je, že jsem se dala na soutěžení v Giveaway, tak snad se také na mě štěstí usměje. Hodilo by se mi to, protože jsem tak trošku švorc - ano, za vlastní blbosti, špatná rozhodnutí se platí a budu platit i já. Bude to tak fér. Takže sečteno, podtrženo - bude to dřina, ale snad najdu chvilku splodit článek. Jen mě mrzí, že pár jich spolu s komixem se mi jedno odpoledne nedopatřením smazalo, ke vší smůle články i na jiné blogy a do soutěží. Takže vlastně veškerá dřina je slušně řečeno v háji! Ale nebojte, tak snadno to nevzdám. Jen vás musím upozornit, momentálně jsem na tom bídně. Jednak jsem chytla nějakou chřipkou a ne a ne se ji zbavit, jednak se snažím doučit matematiku a také doháním veškeré jiné resty a povinnosti. Na počítač k bratrovi se dostanu jen v případě, pokud není doma - uznejte, je to fér, je to jeho počítač, jeho soukromí. A dokud mě toleruje, je to fajn :). Je to vlastně prima bratr a já si ho cením.

Budu se snažit v brzké době přidat hlavně ty novější fotky (dejme tomu třeba z víkendu pouť), ale moc tomu nevěřte =(.

Chtěla jsem toho napsat víc, ale nějak mi unikají písmenka z klávesnice, slova ze rtu a myšlenky z hlavy. Je lepší na nic nemyslet. Půjdu se ponořit do děje mé rozečtené knížky, nebo si brnknout Nothing Else Matters (můj bratr je samouk a už umí pár písniček, nakopl mě, dřív jsem to po pár dech zahodila, ted odkoukávám..) - nenaučím se to, jak se znám, je teď důležitější škola, nebo práce. A samozřejmě to, co mě baví, protože mě to naplňuje.

Proty, co by je zajímalo, jak se má naše Myšpulka: Chytla zřejmě ode mě chřipku, zlobí mě, od psů je dost těžké ji udržet.. A nevyspím se, ale jinak je zlatíčko a vlastně mě docela často už i poslouchá :).

Tak já letím, blíží se totiž hodina návratu bratra. Vlastně mi to takhle vyhovuje, protože mě ted oči bolí méně, protože tu nesedím tolik času =). A ani tolik času nepožírají jiné věci - facebook, youtube, kinotip, apod.

(S)mějte se a užívejte volna a vy, co už chodíte do školy, pevné nervy přeji! ;)

Alciellë