Nové začátky beze všeho?

5. září 2013 v 21:40 | Alciellë
Hello my friends! :)

Člověk by nečekal, jak strašně rychle čas plyne, natož jak rychle tohle léto uteklo. Sice do školy nastupuji až 30. září po velkém přemlouvání, přesto blog(y) a jiné stránky musely jít pro mě stranou. Ke všemu jsem nešťastnou shodou událostí přišla o svůj notebook - přestal fungovat. Což je pro mě dost špatná zpráva vzhledem k tomu, že jsem tam měla připravené články, fotky pro blog, ale hlavně jsem se na něm učila - jasně, můžu u bratra na počítači, ale to není ono. O data jsem naštěstí nepřišla a i kdyby, to důležitý jsem měla zazálohovaný a zbytek fotek? Možná bude lepší je nevidět.. Minulost je pryč. Jsem si jistá, že dělám správně.

Špatný však je, že stránky, které jsem navštěvovala mám uložený v notebooku, a tak vás už nebudu moci následovat, pokud vás znovu neobjevím. Dobrá zpráva je, že jsem se dala na soutěžení v Giveaway, tak snad se také na mě štěstí usměje. Hodilo by se mi to, protože jsem tak trošku švorc - ano, za vlastní blbosti, špatná rozhodnutí se platí a budu platit i já. Bude to tak fér. Takže sečteno, podtrženo - bude to dřina, ale snad najdu chvilku splodit článek. Jen mě mrzí, že pár jich spolu s komixem se mi jedno odpoledne nedopatřením smazalo, ke vší smůle články i na jiné blogy a do soutěží. Takže vlastně veškerá dřina je slušně řečeno v háji! Ale nebojte, tak snadno to nevzdám. Jen vás musím upozornit, momentálně jsem na tom bídně. Jednak jsem chytla nějakou chřipkou a ne a ne se ji zbavit, jednak se snažím doučit matematiku a také doháním veškeré jiné resty a povinnosti. Na počítač k bratrovi se dostanu jen v případě, pokud není doma - uznejte, je to fér, je to jeho počítač, jeho soukromí. A dokud mě toleruje, je to fajn :). Je to vlastně prima bratr a já si ho cením.

Budu se snažit v brzké době přidat hlavně ty novější fotky (dejme tomu třeba z víkendu pouť), ale moc tomu nevěřte =(.

Chtěla jsem toho napsat víc, ale nějak mi unikají písmenka z klávesnice, slova ze rtu a myšlenky z hlavy. Je lepší na nic nemyslet. Půjdu se ponořit do děje mé rozečtené knížky, nebo si brnknout Nothing Else Matters (můj bratr je samouk a už umí pár písniček, nakopl mě, dřív jsem to po pár dech zahodila, ted odkoukávám..) - nenaučím se to, jak se znám, je teď důležitější škola, nebo práce. A samozřejmě to, co mě baví, protože mě to naplňuje.

Proty, co by je zajímalo, jak se má naše Myšpulka: Chytla zřejmě ode mě chřipku, zlobí mě, od psů je dost těžké ji udržet.. A nevyspím se, ale jinak je zlatíčko a vlastně mě docela často už i poslouchá :).

Tak já letím, blíží se totiž hodina návratu bratra. Vlastně mi to takhle vyhovuje, protože mě ted oči bolí méně, protože tu nesedím tolik času =). A ani tolik času nepožírají jiné věci - facebook, youtube, kinotip, apod.

(S)mějte se a užívejte volna a vy, co už chodíte do školy, pevné nervy přeji! ;)

Alciellë

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama