Podzim | Do města přišla zima

11. září 2013 v 14:00 | Alciellë


Ahoj :). Dneska je skutečně dobrý den, jsem plná energie, ale abych něco napsala, to opravdu ne - chybí mi můj notebook =(. Sice ho mám doma, ale prostě tady nemám nápady na psaní, polovinu věcí pryč.. Kdoví, jak dlouho to potrvá..

Každopádně aby to tu nevázlo, rozhodla jsem se přidat "moji básničku", když jsem myšlenkami lítala jinde a něco na téma podzim. Takový povídavý článek o tom, co na podzim děláte, jak ho trávíte a jestli ho máte rádi?

Abych se přiznala, podzim a zimu mám ráda, ale chybí mi ty časy, kdy jsme po poli lítali za drakem, kterého jsme pouštěli (a on nám uletěl na elektrické vedení =D), na brambory, které jsme opékaly, sběr ořechů, takové ty podzimní práce, kdy se sejde celá rodina a příbuzní, ale ty časy pominuly. Náš ořešák jsme pokácely. Fotky bohužel nemůžu najít. Mám ráda takové to babí léto, ale nejsem ani proti špatnému počasí, kdy mám důvod zalézt pod deku a číst si knížku, sledovat film a u toho upíjet horkou čokoládu, kafe nebo čaj, či kakao :). Ke všemu se dají nafotit krásné fotky :). Ale toho času bude relativně málo, neboť budu mívat školu od rána do večera a víkendy možná časem v práci.


A teď ta básnička, sepsala jsem ji při písničce Do města přišla zima, snad se bude líbit ;). Je to taková spleť myšlenek..


Oheň tiše v krbu praská
a v srdci divný pocit mám,
pocit tepla a lásky mě laská,
já ten pocit dobře znám.
Ač v tichosti se tomu stále bráním,
potajmu Tě k sobě vábím.
Strach neustále s sebou vleču,
kdoví, zda-li to ještě snesu.
Nevím, co dále dělat mám,
koho za přítele zvolit,
asi smůlu stále mám,
můžu o něm řádky smolit.
Že o něm potajmu i nadále sním,
že snad příští zimu budu s ním...


S pozdravem Alciellë
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nik. Nik. | Web | 12. září 2013 v 14:41 | Reagovat

Básnička je pěkná, psaná od srdce :o) Pořád bojuješ nějak se dvěma kluky? nebo jak to vůbec dopadlo? .. tehdá .. jinak kdy ti začíná škola?

2 Nik. Nik. | Web | 12. září 2013 v 14:41 | Reagovat

Básnička je pěkná, psaná od srdce :o) Pořád bojuješ nějak se dvěma kluky? nebo jak to vůbec dopadlo? .. tehdá .. jinak kdy ti začíná škola?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama